*******************DOMU*******************

Duben 2008

Všechno nej, Lau...

23. dubna 2008 v 20:15 Moje velice zajímavý kecy
Dneska je to 29 let, co se narodil ON... Moje nejvěčí planotická láska, která trvá už ňáký 3-4 roky.. Za tu dobu sem ho ani jednou neviděla.. A až ho jednou uvidim - jako že ho uvidim, tak tim to skončí.. Splní se mi jeden z mnoha snů... On ani nebude vědět, že tam sem.. Za těch pár let sem stihla poslouchat docela dost skupin - přiznávám, poslouchala sem třeba Avril Lavigne, nebo někdy v 6.třídě Karmu... Ale The Rasmus sem poslouchala už v tý době a oni mě časem přivedli k tomu, co poslouchám teď... Nesnášela sem Paulu Vesalu a pak, když se zasnoubili, sem si uvědomila, že nejdůležitější je, aby byl Lauri šťastnej, a hlavně, že Lau ani nikdy nebude vědět, že já existuju.... A 12.4. se stal Lau tatínkem - věděla sem, že to bude klučina xD Vlastně on sám mi eště pořád připomíná malý děcko...Taky se z tý fanatický fanynky stala holka, která si stejně neumí představit život s ním.. 23.4.2007 - datum, kdy sem dělala přijímačky, datum, kdy sem si něco řekla a nezvládla to... 23.4.2008 - datum, který je zlomový.. A melu blbiny, celou dobu chci jen todle:
Lauri, přeju Ti k dnešnim narozeninám všecno nej, nej.... Štěstí v lásce, úspěchy s kapelou, radost z miminka,.... A ať si pořád takovej, jakej si... Aby Tě to otcovství a případná svatba moc nezměnily... Co by to potom bylo bez blbin s klukama z kapely, praštěnejch fotek a tak... Co víc psát... Ví vo tom, že si moje nejživotnější platonická láska? Minä rakastan sinua...

Končim..

16. dubna 2008 v 17:28 Moje velice zajímavý kecy
Za tu dobu, co sem tu nebyla sem toho dost změnilo.. Hodně sem přemejšlela.. Tak o všem, taky o sobě, teda hlavně.... Zhruba před rokem sem si řekla, že se potřebuju změnit. Jo, změnilo se toho vlastně dost... Sem na nový škole, znám nový lidi, ale to je asi z toho všechno.. Jo, někdo mi řiká, že sem se změnila, ale já vim svý.. Prostě určitě ne tak jak sem chtěla já... A minulej tejden sem si řekla, že prostě teď, dýl by mohlo bejt pozdě... Přestala sem chodit na ajsko, třeba zas začnu..., a tak je to i s blogem. Nerušim ho.. No, moc douho sem s tim nevydržela..