*******************DOMU*******************

Únor 2008

Že bych zas něco sesmolila..?

29. února 2008 v 18:54 | Pauliina:o) |  Moje velice zajímavý kecy
Mno...já sem tedka skoro vůbec nedávám články a tak.. Důvod? Mám v tom docela hustej maglajs.. Chtělo by to si v tom udělat nákej pořádek.. Mno ale známe..Já se k tomu stejně nedokopu:D Jo a musim se pochlubit, mám nový SBčko - TADY.Taky semka chci dát texty různejch písniček.. náký fotky.. a přidat nějaký kapely

Tarja v Česku !!!!!!!

26. února 2008 v 17:29 | Pauliina:o)
Přídu ze školy, zkounu Čarodějky a pak todle... Momentálně sem zas přehnaně hyperaktivní, tak nwm, co k tomu dodat... ted sem se to dověděla.. Je to květen, když mám narozky... z toho by se dalo ledacos odvodit.... Jenže když vidim, kde je Zlín a kde sem já.... Ta cena taky neni špatná.. Už budu velká holka.... Uvidíme.., ale Zlín... kdybych tam měla někde poblíž aspon náký příbuzný, ke kterejm bych se nasilážovala... Vlakem jezdit neumim... Hale ale dyž nad tim přemejšlim.. moc velký naděje si nemůžu dělat... Ty voe, ale já tomu furt nevěřim... Jenže já nechci zažívat ten, mně dobře známej, pocit, že nikam nemůžu, NECHCI....!! Mno.. moc podrobností tam o tom ště nejni.. Uvidíme.. Já chci Tarju vidět a slyšet live... troufám si říct a řikám, že víc než HIM... Kua, ale když to nevyjde....

Tarja a Tuomas (video)

23. února 2008 v 12:56 | Pauliina:o)
Našla sem videjko.. Já nwm, co k tomu psát.. Obrázek o tom si musí každej udělat sám.. Je to smutný, na druhou stranu strašně hezký.. Je tam i Tuomas bez vousů, to se mi nelíbí.. Tarja tam plakinká..

Zase pátek

22. února 2008 v 18:07 | Pauliina:o) |  Moje velice zajímavý kecy
Mno tedko sem tu nějakou dobu nebyla... Sem měla makačku ve škole, každej den něco.. A nebo vlastně ne e, voni nám třeba řeknou, že budem psát, nebo že se bude zkoušet a pak to nakonec tak nejni.. Největší strach sem měla z ájiny, ze slovíček a on zapomněl, ž sme měli psát (chudáci holky z vedlejší třídy, určitě si myslel, že to slíbil jim).. Mno aspon sem se k tomu dokopala, ani mě to neštve, že sem se to učila a nakonec nic, aspon toho nebudu mít na přístě tolik (to si docela věřim.., stejně to nejspíš zapomenu..:D).Já teda dělám tedko ájinu prvnim rokem a co mi tak trochu pomáhá,sou texty písniček, ae to je fuk.. Tyjoo, tedko nwm, co sem chtěla psát, zase.. Já si časem vzpomenu..

Tuomas a Anette

14. února 2008 v 19:44 | Pauliina:o)
Sehnala sem teda pár fot.. no, někde sou fakt podezřelí... Ale zas na druhou stranu se mi docela líbí, že choděj podobně voblíkaný.. i když kdyby mi bylo tolik,kolik je Anett, asi bych se tak nevoblíkala, mno...

Polární záře (fota)

13. února 2008 v 17:57 | Pauliina:o) |  Finsko
Totálně úchvatný fotky... Něco nepopsatelnýho, něco, co chci uvidět aspon jednou jedinkrát na vlastní voči... Nad těma fotama se můžu kochat furt a dycky mě tam něco zaujme.. Víte, co to musí bejt za pocit takhle se svojí láskou sledovat todle...snít a přemejšlet..? Hm, já to nwm:D Ale asi to musí bejt fajne.. Mě chytla asi romantika tyjooo, z toho valentýna... Sice se mě to netejká, ale po dnešku co sem s kámoškou vybírala dárek pro jejího kluka sem z toho hyperaktivní...:-D No nic, třesknu sem ty fota..

Muj dáreček:)

13. února 2008 v 17:39 | Pauliina:o) |  Moje velice zajímavý kecy
Muheheh se musim pochlubit. Sem dostala dárek od Missynka
Pěkný což?

Deska roku 2007

11. února 2008 v 16:59 | Pauliina:o) |  Ankety, festivaly,...
Mno takže... v sobotu se byla Deska roku. No každej rok sem na to koukala, ale tedko sem byla kalit, proč ne, žejo.. Možná mě to trochu mrzí, že sem to neviděla, ale co.. Mě ty český "celebrity" nějak moc neberou.. Až na Anetu, to je podle mě jediná česká zpěvačka, která stojí za poslech.. Pak by tu byli etě něaký kapely, ale jak řikám na Čechy moc nejsem.. Každopádně se ke mně doneslo, že Anet vyhrála v kategorii zpěvačka roku a zároven je absolutní vítěz, takže super.. Našla sem to TADY, stejně jako tendlencten rozhovor:

Wishmaster v podání Anette - parodie???

9. února 2008 v 15:29 | Pauliina:o)
Tak si na youtube poslouchám mí milí Nightwish, no tak fajn.... Najednou mi tam skočil Wishmaster v podaní Anette.. Váhala sem, jestli si to mám pustit, jestli to přežiju.... Né abych to uvedla na pravou míru - mně je Anette občas líto, když jí plno lidí tak nesnáší, třeba ale fakt jen třeba je to fajn člověk, jenže když spustí něco, co prostě neuzpívá, tak je to za trest... Já tu nějak nechci porovnávat Anette a Tarju, ptz se to omejvá všade dokola. Na Tarju nemá. Tečka.

Ceny Óčka

3. února 2008 v 14:40 | Pauliina:o) |  Ankety, festivaly,...
Mno tak 1. února se zas po roce předávaly ceny Óčka... Článek k tomu je TADY....